Kontakt oss:

Daglig leder:                                                                                                 

Aksel Ivan Bringsvor                                                                                    

Tlf: 91820161               E-post: aksel@sbservice.no               

                 

Koordinator / prosjektleder:                                                                                           Våre båtar:

Leif Ove Vorren                                                                                                                  Hydra: 

Tlf: 966 26 230              E-post: leif.ove@sbservice.no                                                     Tlf: 483 30 320               E-post: hydra@sbservice.no     

 

Teknisk leder:                                                                                                                   Orion:

Helge Djupvik                                                                                                                     Tlf 402 10 396                E-post: orion@sbservice.no

Tlf: 913 72 101              E-post: helge@sbservice.no                                                   

                                                                                                                                           Regina:

                                                                                                                                           Tlf: 404 65 049               E-post: regina@sbservice.no

Servicebil:

Ole Martin Bringsvor      E-post: ole.martin@sbservice.no        

Tlf: 954 01 422                                    

 

                                

 

Sandsøy Servicebåt AS

C/o Ulsteinvik Marina

Stålhaugen 10

6065 Ulsteinvik

Org.no: 914 550 513

 

 

 

Arbeidsbåt, arbeidsdykking, notvask, ringvask, ROV, vedlikehold, kranbåt, slepebåt, slep, transport, servicebåt, båtberging, heving, fortøyning, flytebrygger og marina.